logo sposób na wesele
Twoje zmówienie
Produkt dodany Ilość zaktualizowana Produkt usunięty No more products on stock You entered wrong value.

Brak produktów w koszyku.

Jak wynająć telefon życzeń?

Jak wynająć telefon życzeń na wesele?

Telefon życzeń na wesele to najchętniej wybierana atrakcja, a zarazem alternatywa księgi gości w formie pisanej. Przed wynajęciem weselnego telefonu zastanówcie się, jaki model urządzenia pasuje do Waszego motywu przewodniego wesela i jaki kolor telefonu będzie Wam najbardziej odpowiadał. W naszej ofercie znajdziecie księgę gości audio w różnych stylach i barwach. Jesteśmy przekonani, że wybierzecie coś dla siebie.

Jak zarezerwować telefon życzeń na wesele?

Do wynajęcia telefonu życzeń dochodzi za pośrednictwem podstrony. Po wypełnieniu formularza i opłaceniu zamówienia urządzenie jest zarezerwowane. Podczas rezerwacji urządzenia pamiętajcie, by podać wybrany przez Was model telefonu, a my najszybciej jak to możliwe sprawdzimy jego dostępność.
Możecie też zadzwonić do nas i dokonać rezerwacji.

Czy konieczne jest podpisanie umowy?

Nie. Podczas zamówienia telefonu życzeń akceptuje się postanowienia umowy. W momencie rezerwacji otrzymujecie odpowiednie dokumenty. Cała procedura odbywa się w formie elektronicznej. Nie musicie przyjeżdżać osobiście, by podpisać dokument i odebrać urządzenie. Wszystko załatwimy zdalnie – sprawnie i szybko!

Kiedy otrzymam weselny telefon?

Weselny telefon zostanie wysłany po otrzymaniu opłaty za wynajem telefonu, na kilka dni przed ceremonią ślubną i weselną – tak, byście mogli zaznajomić się z urządzeniem i nagrać powitalną wiadomość dla Waszych gości. Nie martwcie się – wraz z telefonem otrzymacie przykładowe powitania. Na pewno coś wybierzecie!
Pamiętajcie, by podczas składania zamówienia wskazać paczkomat, do którego nadamy urządzenie.

Co otrzymam w zestawie?

Wraz z telefonem życzeń na wesele w wybranym modelu i kolorze otrzymacie:
- kabel USB, za pomocą którego będziecie mogli naładować urządzenie,
- powerbank,
- instrukcję dla gości informującą jak obsługiwać urządzenie,
- ramkę do instrukcji (możecie wybrać kolor).

Jak uruchomić telefon życzeń?

Nie wiecie jak uruchomić telefon życzeń? To banalnie proste!
Jeśli już otrzymacie telefon, wystarczy, że podłączycie go do zasilania – i już! Weselny telefon zostanie uruchomiony. Po podniesieniu słuchawki goście usłyszą nagraną przez Was wcześniej wiadomość powitalną. Po jej zakończeniu będą mogli wykazać się kreatywnością i pozostawić dla Was życzenia audio.
Telefon życzeń zasilany jest za pomocą kabla USB i powerbanku, dlatego nie ma znaczenia, gdzie ustawicie przedmiot. Najlepszą jednak dla niego lokalizacją jest hol lub miejsce, którędy goście często chodzą.
cross