logo sposób na wesele
Twoje zmówienie
Produkt dodany Ilość zaktualizowana Produkt usunięty No more products on stock You entered wrong value.

Brak produktów w koszyku.

Jak zwrócić telefon życzeń?

Jak zwrócić telefon życzeń na wesele?

Przyjęcie weselne dobiegło końca, a Wy musicie uporać się ze zwrotem wynajętych sprzętów. Do takich należy m.in. telefon życzeń na wesele. Nie wiecie, jak zwrócić weselny telefon? Nie ma w tym nic trudnego. O wszystko zadbaliśmy! W ramach usługi wynajmu weselnego telefonu zapewniamy możliwość odesłania urządzenia paczkomatem w pierwszy dzień roboczy po Waszym weselu.

Kiedy mam oddać telefon życzeń?

Paczkę z telefonem życzeń należy nadać do 2 dni roboczych po przyjęciu weselnym. Ale nie musicie samodzielnie wprowadzać danych ani generować listu przewozowego. Wszystko już jest w cenie. Dostarczamy Wam numer listu przewozowego. Wystarczy tylko spakować urządzenie, umieścić pudełko w paczkomacie InPost i już! Gotowe!

W jaki sposób dokonać zwrotu telefonu życzeń?

Jak odesłać telefon życzeń? Przedmiot należy zapakować w formę i karton, a następnie napisać na pudełku numer listu przewozowego (wysłany przez nas). Przesyłkę należy dostarczyć do paczkomatu InPost i odesłać. Pamiętajcie, aby do paczki włożyć wszystkie elementy dołączone do urządzenia, czyli powerbank, kabel USB oraz instrukcję dla gości wraz z ramką.

Czy zwrot weselnego telefonu jest opłacony?

Tak. Zwrot telefonu paczkomatem jest opłacony. Po zamówieniu urządzenia przesyłamy Wam numer listu przewozowego, który należy umieścić na pudełku telefonu. Po przyjęciu weselnym, w ciągu 2 dni roboczych, należy nadać do nas z powrotem paczkę w paczkomacie InPost.

Kiedy i jak otrzymam nagrane życzenia?

Gdy już odbierzemy weselny telefon, zabierzemy się za zgrywanie życzeń. Nagrania głosowe wrzucamy do chmury na dysku i przesyłamy Wam link dostępny przez 14 dni. Jeśli chcecie otrzymać je na pendrivie – nie ma problemu. Za dodatkową opłatą prześlemy Wam komplet życzeń utrwalonych na ozdobnym nośniku danych. Po otrzymaniu telefonu życzeń odsyłamy Wam również wpłaconą kaucję!

Wysłane przez nas nagrania głosowe będą Wam służyć przez wiele, wiele lat. Odsłuchiwanie wiadomości będzie zapewne bardziej emocjonujące niż ich czytanie. Ta zabawna, a jednocześnie sentymentalna pamiątka może też służyć jako podkład do Waszego filmu weselnego. Jesteśmy pewni, że po otrzymaniu kompletu nagrań z życzeniami będziecie wzruszeni, a zarazem zdumieni.
cross