logo sposób na wesele
Twoje zmówienie
Produkt dodany Ilość zaktualizowana Produkt usunięty No more products on stock You entered wrong value.

Brak produktów w koszyku.

usługi konsultanta ślubnego
na wesela oraz imprezy okolicznościowe

Decydując się na współpracę z konsultantem ślubnym macie gwarancję, że przyjęcie będzie perfekcyjnie dopracowane. Powierzając specjaliście obowiązki związane ze ślubem, weselem czy inną imprezą okolicznościową, możecie być pewni, że goście będą zachwyceni efektem końcowym. Dzięki nam spełnią się Wasze marzenia o magicznym przyjęciu.
Sprawdź usługę wedding plannera
„Każde marzenie dane jest nam wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”
– Richard Bach

Sposób na Wesele powstał, aby spełniać Wasze marzenia…

Kilka słów o nas i o tym, kim jesteśmy

Sposób na Wesele nie jest zwykłą agencją ślubną. Misją firmy jest kompleksowa organizacja ślubów i wesel. Nasz zespół wykonuje swoją pracę z zamiłowaniem i wkłada w nią całe serce. Nic nas tak nie cieszy, jak uszczęśliwianie naszych klientów.
Stawiamy na jakość i terminowość świadczonych usług. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, otrzymujecie stuprocentową pewność, że współpraca przebiegnie w sposób uczciwy i terminowy. A to wszystko dzięki naszym fachowcom, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zamiłowaniem.

Co chcemy zapewnić naszym klientom?

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i nieszablonowe pomysły konsultantów ślubnych. Śluby i wesela organizowane są na podstawie rozmowy konsultanta ślubnego z przyszłą parą młodą. Dbamy o każdy detal, a tym samym sprawiamy, że każda ceremonia jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Służymy radą i wieloletnim doświadczeniem

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w pracy z ludźmi i w organizacji tego typu wydarzeń. Jesteśmy przekonani, że razem z pomocą wedding plannera zaplanujecie najpiękniejszy dzień Waszego życia.
Sami zdecydujecie, czy będzie to kameralne, romantyczne przyjęcie, czy szykowny bal na kilkuset gości.
A naszym zadaniem jest zorganizować TEN dzień tak, by na długie lata pozostał w sercach Waszych i Waszych gości. I jeszcze jedno! Zadbamy o to, by przez ten czas towarzyszyły Wam tylko pozytywne emocje i by zdjąć z Was ciężar związany z organizacją ceremonii ślubu i wesela. Spełnijcie z nami marzenia o niezwykłej i wyjątkowej uroczystości ślubnej i zabawie weselnej.

Gdzie świadczymy nasze usługi?

Nasz zespół działa na terenie całej Polski. Jesteś z Lublina, Warszawy, Rzeszowa, Krakowa, a może Wrocławia? To tylko przykładowe miasta, gdzie możemy świadczyć nasze usługi.
Przeważnie jednak nasze aranżacje ślubu i wesela możecie obejrzeć w Trójmieście, czyli w województwie pomorskim. Gdańsk, Gdynia, Sopot – to właśnie tu nasi konsultanci ślubni stworzą bajkową oprawę najważniejszego dnia w Waszym życiu.
A może zależy Wam na pięknych, zapewniających spokój okolicach Trójmiasta? Pruszcz Gdański, Stegna położona nad Zatoką Gdańską, Rumia, Reda, Władysławowo, Ustka, Jastarnia, Hel, Wejherowo, Malbork albo Mikoszewo? Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym rejonie kraju.

Poznaj nas bliżej

Karolina Damaszk

Projekt Sposób na Wesele stworzyłam z zamiłowania do ślubów i wesel, które towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo nie wiązałam z tym swojej ścieżki zawodowej, dlatego z wykształcenia jestem logistykiem, a organizację uroczystości ślubnych dla znajomych i rodziny traktowałam głównie jako hobby. Szybko okazało się, że moje wykształcenie jest największym atutem, jeśli chodzi o zawodowe planowanie ślubów.
Doświadczenie pozwoliło mi stworzyć świetny zespół, z którym z przyjemnością zajmiemy się organizacją i dekoracją Twojego ślubu i wesela.

BĄDŹ Z NAMI RÓWNIEŻ NA INSTAGRAMIE

cross