logo sposób na wesele
Twoje zmówienie
Produkt dodany Ilość zaktualizowana Produkt usunięty No more products on stock You entered wrong value.

Brak produktów w koszyku.

Dziękujemy za zainteresowanie konsultacją z certyfikowanym wedding plannerem!

Dzięki konsultacjom ślubnym u profesjonalnego wedding plannera dowiecie się, w jaki sposób zorganizować ślub i wesele, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów i na co zwrócić szczególną uwagę przy pełnej organizacji ślubu oraz wesela.

Tematyczny zakres jaki obejmują konsultacje

Konsultacja z wedding plannerem skierowana jest głównie do osób, które chcą powierzyć organizację swojego ślubu oraz wesela specjalistom z doświadczeniem, którzy dopilnują wszystkich szczegółów. Zorganizowanie wymarzonego przyjęcia jest ogromnym wyzwaniem, które profesjonalny wedding planner wraz z zespołem pomoże Ci rozwiązać.

W ramach konsultacji ślubnej oferujemy pomoc w wyborze motywu przewodniego wesela, przygotowanie szacunkowego budżetu weselnego w programie Excel, propozycję wstępnego scenariusza ślubu i wesela oraz listę profesjonalnych podwykonawców.

Konsultacja Twojego ślubu i wesela.

Zadbamy o to, aby Twój dzień był wyjątkowy.
  • pomoc w wyborze motywu przewodniego wesela
  • pomoc w przygotowaniu szacunkowego budżetu
  • przygotowanie wstępnego scenariusza ślubu i wesela
  • zniżka na telefon życzeń

Warunki konsultacji ślubnej

Konsultacja ślubna pomoże Wam w wielu kwestiach związanych z organizacją ślubu i wesela, a także gwarantuje Wam zniżkę na wynajęcie telefonu życzeń. 

Jeżeli chcecie skorzystać z konsultacji ślubnej odezwijcie się do nas za pośrednictwem formularza, e-mailowo lub telefonicznie. Od momentu otrzymania od Was wiadomości, skontaktujemy się z Wami w przeciągu 48 godzin. Porozmawiamy, przedstawimy warunki współpracy, ustalimy szczegóły konsultacji i dopiero wtedy podejmiecie decyzję czy chcecie nawiązać z nami współpracę.

Termin konsultacji

Po potwierdzeniu otrzymasz e-mail z listą pytań oraz propozycją ustalenia terminu konsultacji. Na podstawie odpowiedzi otrzymanych po wypełnieniu ankiety ustalone zostaną pierwsze szczegóły. Konsultacja będzie dotyczyć koncepcji planowanego wydarzenia.

Kto prowadzi konsultacje?

Karolina Damaszk

Projekt ‘Sposób na wesele’ stworzyłam z zamiłowania do ślubów i wesel, które towarzyszą mi od najmłodszych lat. Początkowo nie wiązałam z tym swojej ścieżki zawodowej, dlatego z wykształcenia jestem logistykiem, a organizację uroczystości ślubnych dla znajomych i rodziny traktowałam głównie jako hobby. Szybko okazało się że moje wykształcenie jest największym atutem na drodze do zawodowego planowania ślubów.
Moje doświadczenie pozwoliło mi na zebranie świetnego zespołu, z którym z przyjemnością zajmiemy się organizacją i dekoracją twojego ślubu i wesela.

Co mówią o nas klienci

opinia paulina i mikołaj sposób na wesele
Z Karoliną organizacja ślubu i wesela to czysta przyjemność - wszystko zaplanowane i wykonane perfekcyjnie. Dzięki jej profesjonalnej koordynacji przygotowania w dniu ślubu przebiegły bez zbędnego stresu, ponieważ wszystkim zajmowała się osobiście. Natomiast dekoracje sali weselnej powaliły na kolana wszystkich gości weselnych.

Polecamy z całego serca!
Paulina i Mikołaj
Przeczytaj więcej opinii

FAQ Konsultacje - pytania i odpowiedzi

01
Kiedy odbywa się konsultacja?
Termin konsultacji wybieramy wspólnie, aby nie kolidował z innymi zajęciami. Dostosujemy się do Twojego kalendarza, ale będziemy również potrzebować chwili czasu, aby sumiennie przygotować się do spotkania.
02
Czy termin konsultacji można przełożyć?
Tak, oczywiście. Zdarzają się sytuacje losowe i jesteśmy w pełni wyrozumiali, że może zajść potrzeba przełożenia terminu konsultacji.
03
W jaki sposób odbywa się konsultacja?
Konsultacja odbywa się na żywo lub online. Wszystko zależy od Waszych preferencji. Decyzja należy do Was.
Konsultacja Twojego ślubu i wesela
crosscross-circle